İstMarina AVM Bahar Konserleri Başladı

Etkinlik Tarihi: 27 Nisan - 18 Mayıs 2019

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine eğlenceli saatler yaşatmaya devam ediyor.

İstMarina AVM ‘Bahar Konserleri’ kapsamında pop müziğinin en sevilen isimlerini ziyaretçileriyle buluşturuyor. Birbirinden değerli sanatçıların yer alacağı İstMarina AVM’de, ziyaretçilere özel düzenlenecek konserler tüm katılımcılara baharın coşkusunu hissettirecek.

İlki 27 Nisan Cumartesi günü Pop müziğin yıldız ismi Merve Özbey ve ünlü müzisyen Erdem Kınay ile başlayacak konser programı, 04 Mayıs Cumartesi İrem derici ve 11 Mayıs Cumartesi İlyas Yalçıntaş ile devam edecek. Bahar Konserleri, 18 Mayıs Cumartesi Rafet El Roman’ın birbirinden özel şarkılarıyla sona erecek.

Saat 15.00’de İstMarina AVM etkinlik alanında düzenlenecek konserler, tüm ziyaretçilerin ücretsiz katılımıyla gerçekleşecek.

ETKİNLİK Olunca Haber Ver...
Diğer AVM Etkinlikleri
Marmara Park Avm Redd En Yeni Şarkıları ile Marmara Park Avmde
Marmara Park Alışveriş Merkezi, 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Redd konseriyle ziyaretçilerine yine benzersiz bir müzik ziyafeti yaşatacak.
Etkinlik Tarihi: 28 Mayıs 2019
212 Avm /Outlet RAMAZAN’DA Prof. Dr. NİHAT HATİPOĞLU 212 OUTLET’TE
Sohbetleri ile insanların ufkunu açan, Ramazan ayının olmazsa olmazı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu 212 Outlet’te olacak.
Etkinlik Tarihi: 16 Mayıs - 30 Mayıs 2019
Marmara Park Avm Yakın Gelecek Marmara Park’ ta
Marmara Park Alışveriş Merkezi, 18-26 Mayıs tarihleri arasında teknoloji meraklılarını bir araya getirecek SmarTech ile yeni bir etkinliğe daha imza atıyor.
Etkinlik Tarihi: 18 Mayıs - 26 Mayıs 2019
Optimum Ataşehir /Outlet Doru Ve Karatay Çocuklarla Optimum'da Buluşuyor..
Doru ve Karatay eğlence dolu bir sahne gösterisiyle çocuklarla ilk kez İstanbul Optimum'da buluşuyor.Çocukların keyif dolu vakit geçireceği bu muhteşem etkinliği kaçırmayın..
Etkinlik Tarihi: 25 Mayıs - 26 Mayıs 2019
Metrocity Avm Ramazan’da Eğlencenin Adresi MetroCity
MetroCity Alışveriş Merkezi, geleneksel Ramazan eğlencelerini yaşatmaya devam ediyor. Nerede o eski Ramazanlar” diyenler, bu yıl da MetroCity Alışveriş Merkezi’nde buluşuyor.
Etkinlik Tarihi: 10 Mayıs - 02 Haziran 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ