İstMarina AVM Bahar Konserleri Başladı

Etkinlik Tarihi: 27 Nisan - 18 Mayıs 2019

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine eğlenceli saatler yaşatmaya devam ediyor.

İstMarina AVM ‘Bahar Konserleri’ kapsamında pop müziğinin en sevilen isimlerini ziyaretçileriyle buluşturuyor. Birbirinden değerli sanatçıların yer alacağı İstMarina AVM’de, ziyaretçilere özel düzenlenecek konserler tüm katılımcılara baharın coşkusunu hissettirecek.

İlki 27 Nisan Cumartesi günü Pop müziğin yıldız ismi Merve Özbey ve ünlü müzisyen Erdem Kınay ile başlayacak konser programı, 04 Mayıs Cumartesi İrem derici ve 11 Mayıs Cumartesi İlyas Yalçıntaş ile devam edecek. Bahar Konserleri, 18 Mayıs Cumartesi Rafet El Roman’ın birbirinden özel şarkılarıyla sona erecek.

Saat 15.00’de İstMarina AVM etkinlik alanında düzenlenecek konserler, tüm ziyaretçilerin ücretsiz katılımıyla gerçekleşecek.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Kanyon Avm Türk Telekom Prime ile Açık Hava Sineması Kanyon’da!
Kanyon, İyi Müzik Kanyon’da etkinlikleri çatısı altında, Türk Telekom Prime ile konuklarına yaz boyunca açık hava sineması deneyimi sunacak.
Etkinlik Tarihi: 19 Temmuz - 30 Ağustos 2019
Capacity Avm Tatile Renk Katacak Eğlenceli Atölyeler Capacity’de!
Tatile Renk Katacak Eğlenceli Atölyeler Capacity’de!
Etkinlik Tarihi: 10 Ağustos - 01 Eylül 2019
MaltepePark Avm Tepetaklak Ev Maltepe Park Avm'de
Tepetaklak Ev Maltepe Park Avm'de
Etkinlik Tarihi: 23 Mart - 23 Eylül 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ