Hilltown Yılbaşı Panayırı 15 Ocak'a Kadar Devam Ediyor..

15 Aralık - 15 Ocak 2018
Hilltown Yılbaşı Panayırı 15 Ocak'a Kadar Devam Ediyor..
HILLTOWN’DA YILBAŞI PANAYIRI 
 
İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki en yeni yaşam merkezi Hilltown AVM, gerek mimarisi ve konumu gerekse şehrin kültür ve sanat hayatına renk katan yenilikçi projeler ile kısa zamanda İstanbulluların favori mekanlarından biri olmayı başardı. Hilltown, yılın en muhteşem zamanı yaklaşırken tüm ziyaretçilerini Yılbaşı Panayırı ile karşılıyor.
 
Küçükyalı’da bulunan Hilltown, gelenekselleşecek Yılbaşı Panayırı’nın ilkini 15 Aralık günü başlattı. AVM’nin cadde katında konumlanan Yılbaşı Panayırı, şirin evlerden oluşan sıcacık bir atmosfer sunuyor. Bu evlerde, el yapımı ürünler, özel tasarım takılar ve aksesuarlar gibi yeni yıla özel hediyelik ürün seçeneklerinin yanı sıra yiyecek ve içecekler de satışa sunuluyor. Etkinlik, alanın ortasında kurulan atlıkarınca ve elektrikli tren, gün boyunca devam eden müzik dinletileri ve sürpriz etkinlikler ile bir panayırdan beklenen tüm coşkuyu Hilltown ziyaretçilerine sunuyor.
 
15 Ocak 2018 tarihine dek devam edecek Hilltown Yılbaşı Panayırı, İstanbullulara yılın en muhteşem zamanında sıcacık, keyif dolu anlar yaşatıyor.
 

Haritada Göster

Hilltown Avm Küçükyalı

Adres: Kaptan Rıfat Sk Küçükyalı İstanbul

Telefon: