Ege Perla Okuma Atölyesi ile Çocuklar Eğlenirken Öğrenmenin Tadını Çıkarıyor..

Etkinlik Tarihi: 20 Ekim - 11 Kasım 2018
 
EGE PERLA'DA OKUMA ATÖLYESİ İLE ÇOCUKLAR EĞLENİRKEN ÖĞRENMENİN TADINI ÇIKARIYOR
 
Açıldığı ilk günden beri çocuklar için düzenlediği hem eğlenceli hem de yaratıcı etkinliklerle fark yaratan Ege Perla, yaz tatilinde düzenlediği, yoğun ilgi gören Okuma Atölyeleri ile minik misafirlerini tekrar buluşturuyor.
 
20 Ekim Cumartesi günü itibariyle her hafta cumartesi ve pazar günü gerçekleşecek atölyelere katılan çocuklar, okuyacakları kitaplarla yeni dünyaları keşfedecek.
 
Çocukların neşeli dünyasına ortak olmaya devam eden Ege Perla, 20 Ekim- 11 Kasım tarihleri arasında her hafta sonu Tırtıl Kids'in eğlenceli kitaplarıyla hazırlanan "Okuma ve Drama Atölyeleri" nde İzmirli çocukları ağırlıyor. Çocuk katında kurulacak Igloo içerisinde gerçekleştirilecek bu atölyeler ile çocuklar, okuyacakları kitaplarla yepyeni maceralarla buluşacak.
 
Ege Perla'da yer alan ve ailelerin favori kitap evlerinden biri olan Tırtıl Kids, Mutlu Hayalperest, Tom'un Olağanüstü Makineleri, Ejderhalar Seviyor, Nerede Bu Muzlar, Komşularım gibi en renkli kitapları ve interaktif atölyeleri ile çocukları ağırlamaya hazırlanıyor. 20 Ekim Cumartesi günü itibariyle başlayacak atölyelere 11 Kasım'a kadar her hafta sonu 13.00 ve 15.00 saatlerinde 4 yaş üzeri tüm çocuklar katılabilecek.
 
Atölyeler boyunca çocuklar tarafından Ege Perla'da kurulan kitap kumbarasına kitaplar bağışlanmaya devam edecek. Ege Perla, kitap kumbarası ile başka çocukların da kitapla buluşmasına katkıda bulunurken, bağış yapan çocukların kendi kütüphaneleri için de yepyeni bir kitap edinme şansı yakalamalarına imkan sağlıyor.
 
 
 
Öğrenirken eğleneceğiniz birbirinden keyifli atölyelere katılmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.
Diğer AVM Etkinlikleri
Ege Perla AVM Robotik Kodlama Atölyesi Ege Perla’da
Teknoloji meraklısı çocuklara yarıyıl tatilinde en güzel hediye Ege Perla’dan geliyor. Kod yazmadan, programlamaya, yarışmalardan, robot tasarımına kadar öğretici atölyeler eğlenceyi seven İzmirli miniklerle buluşmaya devam ediyor.
Etkinlik Tarihi: 19 Ocak - 03 Şubat 2019
Agora İzmir Avm Köstebekgiller Agora Avm'de
Miniklere Agora'dan Sürpriz Etkinlik! Köstebekgiller Agora'da sizleri bekliyor!
Etkinlik Tarihi: 31 Ocak - 03 Şubat 2019
Optimum İzmir /Outlet Sömestr Boyunca Eğlence İzmir Optimum'da!
Star Wars filminin efsane karakteri R2-D2 robotu; 2,5 metrelik dev LEGO yapım etkinliği ile İzmir Optimum'da!
Etkinlik Tarihi: 19 Ocak - 03 Şubat 2019
Westpark Avm /Outlet Sömestirde Eğlence Dolu Karlar Diyari Westpark'ta
Karlar Diyarı Etkinlikleri ile Westpark'ta Eğlenceye Doyacaksınız..
Etkinlik Tarihi: 08 Ocak - 03 Şubat 2019
Westpark Avm /Outlet Çocuklar Eğlenceye Hazırsanız Kızılderili Kampı Westpark'ta
WestPark Outlet, Sömestir tatilinde Muhteşem etkinlik ile tüm çocukları doyasıya eğlence için WestPark Outlet'e davet ediyor..
Etkinlik Tarihi: 19 Ocak - 27 Ocak 2019
E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
© Copyright 2010-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ