Capacity’de Nisan Ayı Etkinlikleri Başlıyor!

Etkinlik Tarihi: 03 Nisan - 28 Nisan 2019

Capacity’de Nisan Ayı Etkinlikleri Başlıyor!

Gezmeye doyamayacağınız sergi, bilim atölyeleri ve etkinlikleri ile Capacity’de bahar ayı bir başka yaşanacak!

Capacity’nin renkli dünyasında nisan ayı, birbirinden özel sergi ve yaratıcı çocuk atölyeleriyle hız kesmeden devam ediyor. 13, 14, 27 ve 28 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek, “Süper Bilim Dedektifi” atölyelerinde çocuklar süper bilim dedektiflerine dönüşerek yepyeni bir maceraya adım atacaklar. Ve yine nisan ayında çocuklar, üç boyutlu minyatür atölyeleri ile masal diyarının muhteşem kahramanlarıyla buluşmaya hazırlanıyorlar.

3-14 Nisan tarihleri boyunca Capacity AVM B1 katı havuz alanında ziyaret edebileceğiniz, ressam Adil Salih ve Murat Ilgın’ın “Bir Rüya Resim Sergisi” ile sanatçıların anlattığı hikâyeleri çözümleyecek ve kendi içsel yolculuğunuza çıkacaksınız. Her cuma Capacity misafirlerine özel gerçekleşen müzik dinletileriyle sadece sanatın doldurabileceği eşsiz güzelliklerin farkına varacağınız keyif dolu bir gün sizleri bekliyor olacak.

Her ay olduğu gibi annelerin kaçırmadan takip ettiği Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası, 18 Nisan Perşembe günü saat 11.00’da Capacity’de anneler ve bebekleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Bambaşka bir deneyimin yaşandığı bu özel etkinlik ile bebeğinizi şaşırtacak ve yoganın büyülü etkisiyle siz de keyifli bir gün yaşayacaksınız.

Capacity AVM’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlanacak! Bando gösterileri ve eğlenceli sürprizleriyle özel bir gün yaşayacağınız 23 Nisan’da gelin hep birlikte çocuk olalım!
 

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Forum istanbul Avm Yazın en serin eğlencesi Forum İstanbul’da bi’başka!
Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi Forum İstanbul, 10’uncu yaşını, renkli bir festivalle kutluyor.
Etkinlik Tarihi: 13 Temmuz - 21 Temmuz 2019
Kanyon Avm ÇOCUKLARA YAZ KANYON’DA GÜZEL!
Çocuklara yönelik eğitici, öğretici ve yaratıcılığı teşvik eden etkinlikleriyle her zaman adından söz ettiren Kanyon, yaz tatilinde çocuklara yine renkli etkinlik seçenekleri sunuyor
Etkinlik Tarihi: 01 Temmuz - 31 Temmuz 2019
İstMarina Kartal Avm Temmuz’da Çocuklar için Eğlence’nin Adresi: İstMarina AVM!
Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor.
Etkinlik Tarihi: 06 Temmuz - 28 Temmuz 2019
Trump Avm Trump Avmde ‘Düşlü Geçmiş Zaman’ sergisi
Trump Art Gallery, 01 - 31 Temmuz tarihleri arasında Aylin Örücü’nün ‘Düşlü Geçmiş Zaman’ adlı kişisel sergisine ev sahipliği yapıyor
Etkinlik Tarihi: 01 Temmuz - 31 Temmuz 2019
Kanyon Avm YAZ BOYUNCA İYİ MÜZİK KANYON’DA!
Her zaman yenilikleri yakından takip eden ve sektörün öncüleri arasında yer alan Kanyon, misafirlerini yaz boyunca müzikle karşılayacak.
Etkinlik Tarihi: 14 Haziran - 31 Temmuz 2019
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ