Capacity’de Nisan Ayı Etkinlikleri Başlıyor!

Etkinlik Tarihi: 03 Nisan - 28 Nisan 2019

Capacity’de Nisan Ayı Etkinlikleri Başlıyor!

Gezmeye doyamayacağınız sergi, bilim atölyeleri ve etkinlikleri ile Capacity’de bahar ayı bir başka yaşanacak!

Capacity’nin renkli dünyasında nisan ayı, birbirinden özel sergi ve yaratıcı çocuk atölyeleriyle hız kesmeden devam ediyor. 13, 14, 27 ve 28 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek, “Süper Bilim Dedektifi” atölyelerinde çocuklar süper bilim dedektiflerine dönüşerek yepyeni bir maceraya adım atacaklar. Ve yine nisan ayında çocuklar, üç boyutlu minyatür atölyeleri ile masal diyarının muhteşem kahramanlarıyla buluşmaya hazırlanıyorlar.

3-14 Nisan tarihleri boyunca Capacity AVM B1 katı havuz alanında ziyaret edebileceğiniz, ressam Adil Salih ve Murat Ilgın’ın “Bir Rüya Resim Sergisi” ile sanatçıların anlattığı hikâyeleri çözümleyecek ve kendi içsel yolculuğunuza çıkacaksınız. Her cuma Capacity misafirlerine özel gerçekleşen müzik dinletileriyle sadece sanatın doldurabileceği eşsiz güzelliklerin farkına varacağınız keyif dolu bir gün sizleri bekliyor olacak.

Her ay olduğu gibi annelerin kaçırmadan takip ettiği Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası, 18 Nisan Perşembe günü saat 11.00’da Capacity’de anneler ve bebekleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Bambaşka bir deneyimin yaşandığı bu özel etkinlik ile bebeğinizi şaşırtacak ve yoganın büyülü etkisiyle siz de keyifli bir gün yaşayacaksınız.

Capacity AVM’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlanacak! Bando gösterileri ve eğlenceli sürprizleriyle özel bir gün yaşayacağınız 23 Nisan’da gelin hep birlikte çocuk olalım!
 

ETKİNLİK Olunca Haber Ver...
Diğer AVM Etkinlikleri
Akmerkez Avm /Shopping Mall Süper Patates ve Kaçak Bezelye Kids Zone’da
Akmerkez Kids Zone’un, lansman kapsamında her cumartesi gerçekleştirilen birbirinden eğlenceli ve eğitici aktivitelerinde bu hafta ‘Süper Patates ve Kaçak Bezelye’nin Eğlenceli Macerası’ minik misafirlerle buluşuyor. 
Etkinlik Tarihi: 27 Nisan 2019
Marmara Park Avm Ünlü Karikatürist Varol Yaşaroğlu Marmara Park’ta Çocuklarla Buluşuyor
Marmara Park Alışveriş Merkezi, bu kez de animasyon yapımcısı ve karikatürist Varol Yaşaroğlu ile çocukları buluşturuyor.
Etkinlik Tarihi: 26 Nisan 2019
MaltepePark Avm Snoopy ile Kamp Macerası Maltepe Park'ta
Akıllı dostun  Snoopy kampa geliyor, eğlence ve macera Maltepe Park'ta seni bekliyor!
Etkinlik Tarihi: 17 Nisan - 28 Nisan 2019
Vadistanbul Avm NEŞE DOLU BİR 23 NİSAN VADİSTANBUL’DA
Vadistanbul, çocukların heyecanla beklediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda heyecan verici performanslara ev sahipliği yapıyor.
Etkinlik Tarihi: 20 Nisan - 28 Nisan 2019
Emaar Avm /Shopping Mall Cartoon Network’le macera dolu kaçış oyunu Emaar’da
İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar, çocukların büyük bir heyecanla beklediği 23 Nisan’ı Cartoon Network’ün macera dolu kaçış oyun parkuru ile karşılıyor.
Etkinlik Tarihi: 20 Nisan - 19 Mayıs 2019
© Copyright 2010-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ