Bilkent Centerdan ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARI İÇİN KIRTASİYE KARDEŞLİĞİ

Etkinlik Tarihi: 31 Ağustos - 15 Eylül 2019

Bilkent Center’da 15 Eylül’e kadar düzenlenecek “Kırtasiye Kardeşliği” kampanyası ile toplanan kırtasiye malzemeleri, şehit ve gazi çocuklarına ulaştırılacak.
Bu yıl 20. yılını kutlayan ve yenilerek bünyesine birçok ulusal markayı dahil eden Bilkent Center, birbirinden farklı etkinliklerle ziyaretçilerine eğlenceli zamanlar yaşatıyor. 28 Ağustos –15 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek “Kırtasiye Kardeşliği” kampanyasında toplanan kırtasiye malzemeleri, Şehit ve Gazi çocuklarına hediye edilecek. Bilkent Center’da ayrıca “Okula Dönüş” etkinliği kapsamında ise çocuklar minik kuşlar için yuva yaparak soğuk kış günleri öncesi hayvanlara sıcak birer yuva hazırlayacak.

KIRTASİYE İHTİYAÇLARI BİLKENT CENTER’DAN
Bilkent Center, okulların açılmasına kısa bir süre kala “Kırtasiye Kardeşliği” teması ile düzenlenen sosyal sorumluluk kampanyası ile bağışlanan okul araç ve gereçlerini Şehit ve Gazi ailelerinin çocuklarına hediye edecek.

150 ADET YUVA KUŞLARLA BULUŞACAK
Yıl içerisinde sokak hayvanlarının barınması ve beslenmesi gibi birçok konuda farkındalık yaratan etkinliklere imza atan Bilkent Center, yine renkli bir organizasyonla bu sefer çocukları ve hayvanları bir araya getiriyor. Çocuklar, 31 Ağustos – 1 Eylül ile 7 – 8 Eylül tarihlerinde ücretsiz düzenlenecek etkinlik ile 150 adet kuş yuvası yaparak, soğuk kış günlerinde kuşlara sıcak bir yuva hazırlayacak. Hem öğrenip hem de yaratıcılığını ve el becerilerini geliştirerek kuş yuvaları hazırlayacak çocuklar, 14 Eylül Cumartesi günü yuvaları Ahlatlıbel Atatürk Parkı’nda ağaçlara asarak doğa ile kucaklaşmanın keyfini yaşayacak.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
Diğer AVM Etkinlikleri
Anatolium Ankara Avm Bir Kitap Armağan Et, Bin Umut Ol
Anatolium'da oluşturacağımız kitap kumbarasına bağışlayacağınız kitaplarla, bir okulun kitap ihtiyacını karşılayabilir ve hediye edeceğiniz her bir kitapla binlerce çocuğun umudu olabilirsiniz!
Etkinlik Tarihi: 13 Kasım - 31 Aralık 2019
Armada Avm Leonardo Da Vinci İcatları Armada'da!
Leonardo Da Vinci İcatları Armada'da! Leonardo Da Vinci’nin eskizlerinden ve notlarından faydalanılarak tamamen el yapımı ve çalışan 28 replikadan oluşan sergi 1 Ekim - 15 Ocak tarihleri arasında Armada
Etkinlik Tarihi: 01 Ekim - 15 Ocak 2020
© Copyright 2011-2019 Avmgezgini.com    / GALAKSİ