Axis Kağıthanede sömestr tatili şöleni

Etkinlik Tarihi: 22 Ocak - 30 Ocak 2022

Axis Kağıthane, sömestr tatilini şölen tadında etkinliklerle karşılıyor. Axis Kağıthane Çocuk Satranç Turnuvası’ndan duvar boyamaya, Axis Kağıthane Kitap Günleri’nden Hediye Dükkanı ve Kütüphaneye kadar pek çok özel alan ve etkinlik, sömestr tatilinin tadını çıkarmak isteyen çocukları ve ailelerini bekliyor.
Cendere yolu üzerindeki merkezi konumuyla Axis Kağıthane, bu sömestr tatilinde de eğlencenin adresi olacak. Adeta şölen havasında bir sömestr tatiline hazırlanan Axis Kağıthane’de, Çocuk Satranç Turnuvası’ndan boyama alanlarına, Axis Kağıthane Kitap Günleri’nden Hediye Dükkânı ve Kütüphaneye kadar pek çok özel alan ve etkinlik çocukları ve ailelerini bekliyor.
Minik satranç ustalarına özel turnuva
Axis Kağıthane’nin 1. katında bu ay açılan ve her gün saat 12.00-20.00 saatleri arasında hizmet veren Satranç Kulübü, satranç tutkunu minikleri ağırlayacak. 22-23 Ocak tarihleri arasında saat 11.00’de başlayacak olan turnuvada çocuklar; 8 yaş altı, 10 yaş altı ve 12 yaş altı olmak üzere 3 kategoride mücadele edecek. Derecece giren minik satranç ustaları, birbirinden değerli hediyeler kazanacak.  Turnuvaya kayıtlar, www.istanbul.tsf.org.tr adresinden yapılabiliyor.
Çocukların hayalleri Axis Kağıthane duvarlarına yansıyacak
“Hayal Et Dilediğin Gibi Boya” etkinliği ile çocukların hayalleri Axis Kağıthane duvarlarına yansıyacak. Sömestr tatili boyunca her gün 12.00- 18.00 saatleri arasında, Axis Kağıthane’nin zemin katında gerçekleştirilecek olan etkinlikte çocuklar, duvarlarda kendileri için özel olarak oluşturulan boyama alanlarını, hayal güçleriyle renklendirecek.
Minik kitap kurtları için
“Sömestr tatilinin ruhunda okumak var” diyenler için de Axis Kağıthane’de birbirinden cazip fırsatlar var. Axis Kağıthane’nin -1. katında 20 Şubat’a kadar devam edecek olan Kitap Günleri, kitap kurdu minikleri mutlu edecek. 3. katta yer alan Kütüphane de her zamanki gibi kitapsever çocukları bekliyor olacak.
Okula dair her şey Hediye Dükkanı’nda
Axis Kağıthane’nin 2. katında yer alan Hediye Dükkânı, bu sömestr tatilinde çocuklar kadar ailelerini de mutlu edecek.  Hediye Dükkânı’nda okul çantasından, beslenme çantasına, su matarasından, deftere, boyama kaleminden, sulu boya ve pastel boyaya kadar çocuklarının okul ihtiyaçlarına yönelik her şeyi bulabilecek olan aileler, alışveriş yaptıkça puan toplamaya, puan topladıkça alışveriş yapmaya devam edecekler.
Ayrıca Axis Kağıthane’nin Those Animals, Trambolin, Carousel, Bowlingo, Sinema gibi çocuklara yönelik mağaza ve alanları her zaman olduğu gibi sömestr tatilinde de iyi vakit geçirmek isteyen çocukların tercihi olacak.

E-Bültene Katıl Etkinliklerden Haberdar Ol...
© Copyright 2011-2020 Avmgezgini.com    / GALAKSİ