Alışveriş Merkezleri, Alışveriş Merkezi

Alışveriş ve Yaşam Kültürü

Zorlu Center Avm

AVM Puan'ını Belirle
7.2

Mimari Konsept

7.0

Lokasyon / Ulaşım

6.0

Otopark

6.7

Mağaza Düzeni

7.0

Yemek Katı

Puanlamayı BİTİR
Zorlu Center Avm

Adres: Zincirlikuyu Gayrettepe istanbul

Telefon: 444 9496

Sinema: 0212 353 62 14

Otopark: Ücretsiz

Zorlu Center Avm Haritada Göster
235
AVM
Puanı
6.7

MAĞAZALAR

CAFE & RESTAURANTLAR

Zincirlikuyu Gayrettepe istanbul

AVM Tel: 444 9496

Sinema: 0212 353 62 14 (Cinemaximum)

Otopark: Ücretsiz

Zorlu Center Avm Haritada Göster

 • Zorlu Center Avmde Ramazan Etkinlikleri

  Zorlu Center Avmde Ramazan Etkinlikleri

  Zorlu Center AVM, Ramazan için dopdolu bir program hazırladı. Ramazan'ın huzuru ve keyfi renkli etkinliklerle Zorlu Center AVM’de yaşanacak.

  Etkinlik Tarihi: 05 Temmuz - 27 Temmuz 2014 İNCELE

 • Açık havada sinema keyfi Zorlu Avm de

  Açık havada sinema keyfi Zorlu Avm de

  Komedi, animasyon, aksiyon, birbirinden keyifli filmler, Temmuz ve Ağustos aylarında her Perşembe saat 21:30’da Zorlu Center meydan katı park alanında ücretsiz olarak sinemaseverleri bekliyor.

  Kampanya Tarihi: 17 Temmuz 2014 İNCELE

 • Tommy Hilfiger Ailesi Zorlu AVMde

  Tommy Hilfiger Ailesi Zorlu AVMde

  "The Hilfigers" ailesi üyelerinin ilk kez İstanbul'a gelişini kutlamak için 12 Haziran Perşembe akşamı Tommy Hilfiger Zorlu Center AVM'de görkemli bir davet gerçekleştirildi.

  Haber Tarihi: 12 Haziran 2014 İNCELE

Zorlu Center Avm, 70.000 m2’lik kiralanabilir alanda yaklaşık 180 mağazası, 10 bin m2’lik ana meydanı, 12 bin m2’lik yan meydanı ve İstanbul’un zengin boğaz bitki örtüsüyle çevrelenen yarı açık - yarı kapalı özelliğiyle yeni bir kent meydanı özelliğine sahip. Zorlu Center AVM, toplamda 105.000 m2 alana inşa edildi.

Zorlu Center AVM’de 9.600 m2’lik mağazasıyla Beymen kapılarını müşterine bu kez çok farklı bir konsept ile açtı. Ayrıca; Brooks Brothers, Industrie Denim, Cos, Lanvin, Pomellato, Stella McCartney, Superdry Türkiye’de ilk defa kendi mağazalarıyla Zorlu Center AVM’de yer alıyor.

Zorlu center avm mağazalar

Dolce&Gabbana, Valentino, Saint Laurent, Tiffany& Co, Fendi, Dior, Louis Vuitton, Prada, Burberry, Cavalli, Michael Kors, Moncler, Mont Blanc, Vakko, Sevan Bıçakçı, Sponza, Urart, Max&Co. gibi moda öncülerinin yanı sıra; 3.000 m2 ile Türkiye’deki en büyük H&M, Beymen Club, GAP, Derimod, Pinko, Faconnable, Tommy Hilfiger, Gant, Network, İpekyol, Abdullah Kiğılı, Koton, Mango, Yargıcı ve Lacoste gibi sürükleyici moda markaları da Zorlu Center AVM’deki yerini aldı.

Zorlu Center AVM gurme konseptleriyle de farklı. Türkiye’ye ilk defa gelen Eataly, Jamie’s Italian, Tom’s Kitchen ve Morini gibi restoranların yanı sıra Köşebaşı, Günaydın, Far East ,Welldone, Cantinery gibi yerli restoranların yepyeni konseptleri Zorlu Center AVM’de ziyaretçileri ile buluşuyor. Yeni geliştirilen aydınlatma teknolojisiyle Zorlu Center AVM’nin kapalı katlarındaki ışık sistemi gün ışığının değişimlerine göre düzenleniyor.

zorlu center yeni

Zorlu Center AVM, sinema tutkunlarına, bünyesinde yer alan Cinemaximum’un 1.600 kişilik 2 adet VIP toplamda 14 adet salonu ile alışılmışın dışında bir sinema deneyimi sunuyor.

İstanbul’un çok önemli lokasyonunda yer alan Zorlu Center AVM, Levazım ve Zincirlikuyu’dan yürüme mesafesinde yer alıyor. Metrobüs ve metro bağlantılarının bulunduğu tünel sayesinde Zorlu Center’a kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Ulus, Levent, Levazım, Barbaros ve Zincirlikuyu yönlerinden gelen tüm ziyaretçiler yönlendirmeler eşliğinde Zorlu Center AVM’ye gelebiliyor.

 • Zorlu Center Avm
 • Zorlu Center Avm
 • Zorlu Center Avm
 • Zorlu Center Avm
 • Zorlu Center Avm
 • Zorlu Center Avm
 
 

Yorum Yaz

 
 • Kayıtlı yorum bulunamadı.
  Bu AVM için ilk yorumu siz yapabilirsiniz..

banka yok

Galaksi Reklam Ajansı