Alışveriş Merkezleri, Alışveriş Merkezi

Alışveriş ve Yaşam Kültürü

Vialand AVM

AVM Puan'ını Belirle
7.9

Mimari Konsept

7.3

Lokasyon / Ulaşım

7.8

Otopark

8.0

Mağaza Düzeni

7.8

Yemek Katı

Puanlamayı BİTİR
Vialand AVM

Adres: Yeşilpınar Mh. Girne Cd. Eyüp / istanbul

Telefon: 0212 600 01 00

Otopark: Ücretsiz

Vialand AVM Haritada Göster
544
AVM
Puanı
7.7

MAĞAZALAR

CAFE & RESTAURANTLAR

Yeşilpınar Mh. Girne Cd. Eyüp / istanbul

AVM Tel: 0212 600 01 00

Otopark: Ücretsiz

Vialand AVM Haritada Göster
 

VIALAND AVM CineMaximum işbirliği ile misafirlerine 
yazlık sinema keyfi yaşatarak nostaljik bir yolculuğa çıkaracak.

Türkiye'nin ilk uluslararası mega tema parkı, gösteri merkezi ve alışveriş merkezini bir arada barındıran Vialand, İstanbul Eyüp'te hizmete açıldı. Alışveriş Merkezi ve eğlence konseptini bir arada bulunduran Vialand, Mayıs 2013'te ziyaretçilerine kapılarını açtı...

Vialand Avm

Vialand Avm'de 3000 Araçlık Açık Otopark, 5000 Araçlık Kapalı Otopark bulunmaktadır. Cumhuriyet tarihinin en büyük perakende yatırımı olan Vialand, Eyüp ve Gaziosmanpaşa Belediyesi sınırları içerisinde bulunan 600.000 m²'lik arazi üzerinde yükseldi. Kuzeyinde TEM Otoyolu ve güneyinde ise E5 Karayolu yer alan proje, mimarisi bakımından dünyada bir ilk. 100'e yakın futbol sahası büyüklüğündeki Vialand, alışveriş caddeleri bünyesindeki 140 bin m2 mağaza alanı, hedeflediği geniş marka yelpazesiyle her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunuyor.

Vialand Avm 'de mimari tasarım açısından birbirinden farklı 250 mağaza cephesi yer alırken, 100 m² ile 6500 m² aralığında değişen mağazalar yer alıyor. Vialand Alışveriş merkezi bir katı açık, bir katı kapalı olmak üzere iki ana kattan oluşuyor. Açık olan kat, cadde mantığında tasarlanırken, ziyaretçilere tramvay ile dolaşma imkanı da sunuluyor. Alışveriş merkezi bölümünde, geniş teraslı, ferah bir fast-food alanı ile buraya bağlantısı olan bir sinema katı da yer alıyor.

Vialand Avm bünyesindeki mega eğlence parkının girişindeki 2000 m2'lik alanda yükselen Şato, ziyaretçilerine masal dünyasının kapılarını aralarken, eski İstanbul'un günlük yaşamını günümüze taşıyan ana caddesi ile farklı mimari özellikler de sunuyor.

 • Vialand AVM
 • Vialand AVM
 • Vialand AVM
 • Vialand AVM
 • Vialand AVM
 • Vialand AVM
 
 

Yorum Yaz

 
 • Mahmut 15 Haziran 2013 - Cumartesi
  Imax hfr 3d olucak mı?
 • Mehmet naci sargın 25 Mayıs 2013 - Cumartesi
  Çocukluk hayalimi gerçekleştirdiğiniz için teşekkürler yolunuz açık olsun

banka yok

Galaksi Reklam Ajansı