Facebook Twitter Instagram

Emaar Square Avm

İSTANBUL
Emaar Square Avm
Emaar Square Avm
AVM Telefon:
0216 547 17 17
Emaar Square Avm Haritası
Haritada Göster

Ayazma Cd. Çamlıca, Üsküdar İstanbul

Bu AVM’de ETKİNLİK OLUNCA

Emaar Square Avm, 28 Nisanda açılıyor.

Emaar Square Avm, dünyaca ünlü markaların İstanbul Anadolu yakasında buluştuğu en yeni ve büyük adresi. Konut, Otel ve Avm 3 konsepti bir arada sunan projede pek çok yenilik mevcut. İstanbul’dan ilham alınarak tasarlanan Emaar Square Mall, alışveriş, eğlence ve gastronominin “en”lerini bir kerede ve bir karede bir araya getiriyor.

Emaar Square Avm de toplam 491 mağazanın 100ü yiyecek içecek ve eğlence alanı. Açık ve kapalı alanlarda restoran ve cafeleri de mevcut. Emaar Square Mall, dünyanın en önemli markalarını bünyesinde topluyor. Nisan ayında kapılarını açacak olan Galeries Lafayette’in ardından Samsung Türkiye’deki ilk büyük mağazasını 1 Haziran’da Emaar Square Mall’da açacak.

Emaar Square Avm

Türkiye’ye ilk kez girecek markalardan Galeries Lafayette’le Paris’in moda dünyası, Harry Winston’la Amerika’nın mücevher dünyası İstanbul’a geliyor. Ünlü lüks markaları Gucci, Cartier ve Hermès de Emaar Square Mall’da sonbahar döneminde ikinci fazda yerini alacak.

Emaar Square Avm, çocuklu ailelerin iyi vakit geçirmesi için tüm olanaklara sahip. Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi ve 15 salonlu 4D sinema bunlardan bazıları. Kayalık kıyılar, Mercan Resifleri ve Yağmur Ormanları adında 3 bölümü bulunan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde daha önce Türkiye’de bulunmayan, Denizanası Galerisi, Canlı Mercan Resifleri, Humboldt Penguenleri, Su Samurları, Su Fareleri ve dünyanın en büyük timsahları bulunacak.

Emaar Square Mall, gurme restoranlar, fast food alanları ve pek çok seçeneği ziyaretçileri için sunacak. Sahil şeridinin gözdesi Huqqa, Türkiye’deki 2’nci ve son mağazasıyla Emaar Square Mall’da olacak.

Emaar Square Avm de Discovery Center – Sualtı Hayvanat Bahçesi, 15 salonlu sinema kompleksi, buz pisti ve Galeries Lafayette gibi Türkiye’ye ilk defa gelecek pek çok markanın bulunduğu alışveriş merkezinde 150 bin metrekareden fazla kiralanabilir alan yer alıyor.

9.0

Emaar Square Avm’ı Nasıl Buldunuz?

Sizde Bir AvmGezgini Olarak Puanlamaya Katılabilirsiniz.

 • 8.9
  Mimari
  Konsept
 • 8.8
  Lokasyon /
  Ulaşım
 • 9.0
  Otopark
   
 • 9.2
  Mağaza
  Düzeni
 • 8.9
  Yemek
  Katı
Puanlamayı BİTİR

Yorum Yaz

 • Yilmaz
  21 Nisan 2017 - Cuma
  Süper proje
 • Burcu ekici
  13 Nisan 2017 - Perşembe
  Libadiye güzellik merkezi olarak sabırsız lık ile bekliyoruz açılışınızı☺️ Hergün penceremizden komşunuz olarak inşaatınızın kalitesini seyir ediyoruz
 • Cbskfnkdn
  09 Nisan 2017 - Pazar
  Salonu da balkona katak mı
 • serdar
  06 Mart 2016 - Pazar
  Emaar Square Avm Anadolu yakasının mall ofu olacak gibi gözüküyor.
Bu AVM'de ETKİNLİK OLUNCA